טל':  03-6432220  | פקס:   03-6432221
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | חפש אותנו ב-  


גישור גירושין

 למה לריב?

 

במקרים רבים של תביעת גירושין או הכנת הסכם גירושין קורה שהאגו של כל צד הוא זה שמנהל עבורו את הסכסוך. כשזה קורה, הדרך לבית המשפט מהירה מאוד אבל הדרך החוצה ממנו יכולה להיות ארוכה, מייגעת וכואבת, נפשית וכלכלית לכל הצדדים.

לכן, הפתרון המומלץ לכל הצדדים הוא גישור לגירושין אצל מגשר מוסמך. 

כמגשרת המתמחה בתחום גישור משפחה, אני מספקת לך דרך פשוטה, בוגרת, נעימה ולרוב מהירה הרבה יותר להגיע לפתרון הסכסוך ולהפתעתך, דרך שתעניק לך אפילו אפשרות לסיים את הסכסוך בלחיצת ידיים ולהתגרש בשלום:

יעיל וענייני יותר – במקום הליך משפטי פורמלי שמתיש את הצדדים, אחת המטרות המרכזיות שלי בתהליגי גישור גירושין היא למקד את הדיון ובמקום לגרום להקצנה והתבצרות בעמדה לקחת אותו למקום של פיתרון מעשי ומקובל על שני הצדדים. חשוב לדעת כי ההסכמות שאתם תגיעו אליהם ינוסחו בהסכם שיקבל תוקף של פסק דין. הליך גישור גירושין חסוי ונעשה מרצון. במידה ולא הגעתם להסכם, ההשתתפות בגישור לא מונעת פנייה לביהמ"ש או לדרך אחרת ליישוב הסכסוך.

מרגישים את התוצאה בכיס –  זה לא סוד כי המרוויחים העיקריים מניהול תהליך משפטי ארוך הם עורכי הדין. לכן, במהלך גישור גירושין אני מאפשרת לך לחסוך משמעותית בעלויות המשפטיות ולהגיע לתוצאה טובה יותר בעלות נמוכה יותר.

הזמן שלך יקר – כשאני ניגשת להליך של גישור משפחתי, ניהול חכם של הזמן, מיקוד במטרות וייעול  פגישות הגישור מאפשר לי לחסוך לך זמן יקר, שמתבזבז על דיונים אינסופיים בבית המשפט ועל סחבת משפטית שיכולה לקחת שנים.

סוף טוב – כל סכסוך משפטי יוצר מתח רב וגובה מחיר נפשי גדול מהמעורבים בו. לכן, אני מקפידה שתהליך הגישור שלי יתנהל ברוגע ובאדיבות, יאפשר לכל צד להביע את דעתו בצורה חופשית והכי חשוב - יסיים את הסכסוך ברוח טובה.

 

אשמח לייעץ ולספק לך מידע נוסף על אפשרויות הגישור שעומדות בפניך.

 

 

 

 

 

טופס יצירת קשר

 1. שם מלא
  נא למלא שם!
 2. טלפון
  ערך לא תקין
 3. דוא"ל
  ערך לא תקין!
 4. מהות הפניה
  Invalid Input
 5. * כל השדות הינם שדות חובה