טל':  03-6432220  | פקס:   03-6432221
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | חפש אותנו ב-  


מזונות

 לכלכל בלי לקלקל

 

 

 

 הוגנות היא מילת המפתח בכל מקרה של מזונות, בין אם מדובר במזונות אישה, אי תשלום מזונות, מזונות ילדים או אפילו מזונות בין ידועים בציבור.

תשלומים הוגנים של דמי מזונות מאפשרים לכל אחד מהצדדים לחיות בכבוד בלי להרגיש "פראייר", ויספקו לילדים, במידה ויש לך, את הצרכים החשובים להם לכלכלה ולחינוך.

 הליווי המשפטי שאני מעניקה בתחום המזונות בהליכי תביעת גירושין, יסייע לך לשמור על מלוא זכויותיך המשפטיות ולהבטיח את עתידך ואת עתיד ילדיך:

הילדים לפני הכל


הניסיון שלי כעו"ד דיני משפחה וכאימא לימד אותי דמי מזונות ילדים נועדו בראש ובראשונה לספק את צרכיהם של ילדיך בהתאם לנסיבות הקיימות ובהתאמה למצבה של כל משפחה לגופה.

זאת המטרה הראשית שמנחה אותי בטיפול בתביעת מזונות, בין אם הצד שלך הוא המשלם ובין אם הוא המקבל.

לחשוב צעד אחד קדימה

אחד היעדים החשובים ביותר שלי בהכנת הסכם מזונות הוא בניית יציבות כלכלית לאורך זמן (כך שהצדדים יעמדו בהסכם ולא יפרו אותו). יציבות כזו, תאפשר לצד המשלם להתנהל בלי לפשוט את הרגל ולצד המקבל לחיות בכבוד בלי לחשוש מנשיאת כל העול הכלכלי על גבו.

לגבות את מה שמגיע לך

אני אדאג לסייע לך לקבל ולגבות את תשלומי המזונות שמגיעים לך גם במקרים שבהם הצד המשלם עושה הכל כדי למנוע אותם ממך ומאלץ אותנו להפעיל נגדו הליכים של הוצאה לפועל.

 לשמור שלא יעשקו אותך

אני "אשמור על הגב שלך" ואבטיח שדמי המזונות שחויבת לשלם, לא ישאירו אותך חסר כל או שיאלצו אותך לשלם עבור הוצאות שאינן כלולות בהסכם, גם במקרים בהם החלו נגדך הליכים של הוצאה לפועל.

מזונות בהתאמה אישית


אני אסייע לך במקרה של שינוי גדול בחייך או בחיי הצד השני (כמו הפסקת עבודה ואבטלה, מצב רפואי קשה, סרבנות קשר, ילדים מרדנים או לידת ילד חדש), לתבוע הקטנה או הגדלה בדמי המזונות כפועל יוצא מהמצב החדש.

 

 

אשמח לייעץ ולספק לך מידע נוסף בתחום תשלומי המזונות והאפשרויות המשפטיות שעומדות לרשותך.

 

טופס יצירת קשר

 1. שם מלא
  נא למלא שם!
 2. טלפון
  ערך לא תקין
 3. דוא"ל
  ערך לא תקין!
 4. מהות הפניה
  Invalid Input
 5. * כל השדות הינם שדות חובה